Ubezpieczenia

U
Kształty
Ubezpieczenie auta

Ubezpieczenie auta

Ubezpieczenie auta obejmuje OC, NNW, AC oraz Assistance, które Ci pomoże w razie awarii lub wypadku pojazdu. Możesz dobrać do ubezpieczenia jeszcze kilka różnych produktów takich jak: szyby, ochrona zniżek, serwis opon, naprawa w ASO i kilka innych produktów.

Ubezpieczenie mieszkania lub domu

Ubezpieczenie mieszkania/domu

Posiadasz kredyt hipoteczny i bank wymaga zakupu ubezpieczenia mieszkania/domu pod kredyt? Albo po prostu chcesz mieć ubezpieczenie przed np. zalaniem sąsiada z dołu lub kradzieży? Ubezpieczenie mieszkania obejmuje m.in.: powódź, ogień, gwałtowny deszcz lub gwałtowny wiatr czy włamanie i wiele innych sytuacji – to wszystko jest w mojej ofercie. Uniknij niepotrzebnych wydatków. Dodatkowo jeżeli coś się stanie w mieszkaniu/domu to w ramach ubezpieczenia jest również pomoc Assistance, np. hydraulika, elektryka czy ślusarza.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Planujesz wyjazd na urlop za granicę? Zastanów się nad ubezpieczeniem turystycznym. Obejmuje ono koszty leczenia (np. wizyta u lekarza/w szpitalu w innym państwie, wypadek, złamanie nogi), pomoc Assitance (np. wcześniejszy transport do Polski, pomoc w sytuacji utraty dokumentów, pomoc w sytuacji opóźnienia lotu), wsparcie dla narciarzy zimą oraz jest również OC cywilne (czyli coś się stało z Twojej winy). Ubezpieczenie turystyczne może być indywidualne, grupowe lub rodzinne. Na dowolny termin przez cały rok.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Firmę można założyć drugi raz, znaleźć nową pracę, a zdrowie i życie ma się tylko jedno. Ubezpieczenie na życie to ubezpieczenie, które pozwoli zabezpieczyć Ciebie i Twoją rodzinę w sytuacji śmierci, wypadku, inwalidztwa lub poważnego zachorowania.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW

Chcesz ubezpieczyć się od nieszczęśliwych wypadków (NNW) i otrzymać pomoc w sytuacji wypadku, wsparcia finansowego w przypadku operacji, pobytu w szpitalu? Pomyśl o takim ubezpieczeniu. Jest również dostępne ubezpieczenie NNW dla dziecka w przedszkolu lub szkole.

Ubezpieczenie sportowe

Ubezpieczenie sportowe

Jesteś organizatorem, organizujesz zawody/imprezy/turnieje sportowe i szukasz ubezpieczenia sportowego dla zawodników?
Uprawiasz sport amatorsko albo wyczynowo i chcesz uzyskać wsparcie po otrzymaniu kontuzji, zerwaniu ścięgna, złamaniu barku?
Pomyśl o ubezpieczeniu sportowym, gdzie takie wsparcie otrzymasz. Dodatkowo pakiet rehabilitacyjny po kontuzji, wizyty u lekarzy i wiele wiele innych.

Ubezpieczenie firmowe

Ubezpieczenie firmowe

Prowadzisz działalność gospodarczą, np. remontujesz mieszkania i obawiasz się, że coś uszkodzisz u Klienta? Ubezpieczenie firmowe właśnie chroni przed takimi sytuacjami. Mając takie ubezpieczenie, nie będziesz musiał płacić odszkodowania z własnej kieszeni. Firma ubezpieczeniowa za Ciebie wypłaci odszkodowanie Twojemu Klientowi.
W ramach firmy możesz również ubezpieczyć np. twój sprzęt roboczy, sprzęt elektroniczny (komputery, laptopy itp.) od włamania i rabunku. Możliwości ochrony firmowej jest wiele.

Współpracuję z 24 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Jak działam?

Spotkanie z ekspertem finansowym

Wstępna, bezpłatna rozmowa na kamerze wideo.

Analiza

Analiza ofert.

Przedstawienie ofert

Przedstawienie ofert i wybór najlepszej oferty.

Wybór najlepszej oferty

Przygotowanie dokumentów.

Podpisanie umowy

Zapłata za polisę.