Cześć! Nazywam się Sławomir Łuczywek

O
Kształty

“Najważniejsze dla mnie są Wasze plany i potrzeby.”

S.Ł.
Czym się zajmuję?

Jestem ekspertem ds finansów i ubezpieczeń. Pomagam na codzień osobom Głuchym i Słabosłyszącym wybierać najlepsze oferty finansowo-ubezpieczeniowe.

Współpraca ze mną

To gwarancja bezstronności i wyboru najlepszej oferty. Nie jestem związany z żadnym bankiem lub ubezpieczycielem. Dzięki temu mam swobodę działania wyboru ofert dla Was.

Dlaczego ja?

Od urodzenia jestem osobą Głuchą. Znam bardzo dobrze Polski Język Migowy oraz język polski pisany. Pracując w Polskim Związku Głuchych w Warszawie oraz działając w klubie sportowym „Wars Warszawa” przez wiele lat miałem kontakt z osobami Głuchymi i Słabosłyszącymi. Dzięki temu dobrze poznałem specyfikę środowiska. Wiem, że sprawy finansowo – ubezpieczeniowe czasem są trudne i napisane trudnym językiem polskim. Dlatego postanowiłem założyć Centrum Finansowe Głuchych, gdzie mogłem połączyć dwa obszary: działanie w środowisku osób Głuchych i Słabosłyszacych oraz zainteresowanie światem finansów i ubezpieczeń. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, dzięki czemu jestem na bieżąco z najnowszymi zagadnieniami finansowo – ubezpieczeniowymi. Współpraca z ANG Spółdzielnią daje mi możliwość zaproponowania szerokiej oferty produktów finansowo - ubezpieczeniowych na rynku. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Sławomir Łuczywek
250
klientów
90%
klientów z polecenia
500
wystawionych polis
2 mln
uruchomionych
kredytów i pożyczek