Kredyty i pożyczki

K
Kształty
Kredyt mieszkaniowy

Kredyt hipoteczny – mieszkaniowy

Marzycie o swoim własnym mieszkaniu lub domu? Wystarczy już mieć 10% wkładu własnego, a 90% brakującej kwoty pożyczymy z banku. Dzięki temu będziecie mieć własne wymarzone mieszkanie lub dom.

Kredyt hipoteczny refinansowy

Kredyt hipoteczny – refinansowy

Wzięliście wcześniej kredyt hipoteczny i teraz czujecie, że za duże raty płacicie? Albo szukacie oszczędności i chcecie mniejsze raty płacić? Sprawdzimy aktualne oferty i promocje bankowe. Przeniesiemy kredyt do innego, tańszego banku.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

Płacisz teraz kilka rat co miesiąc i czujesz, że to jest duży problem? Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu możesz spłacić różne starsze kredyty i płacić teraz tylko 1 ratę kredytu.

Kredyt gotówkowy

Kredyt / Pożyczka gotówkowa

Chcesz kupić większe auto, zrobić mały remont w mieszkaniu, zapłacić za wakacje? Potrzebujesz na to pożyczki? Chętnie sprawdzę jakie są oferty i promocje w bankach. Potem wybierzemy najlepszą ofertę bankową.

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna

Chcesz np. zrobić duży remont domu/mieszkania? Lub masz inne plany i potrzebujesz pożyczki? Pomyśl o pożyczce hipotecznej pod zastaw mieszkania. Jest ona taniej oprocentowana niż zwykły kredyt gotówkowy.

Pożyczka hipoteczna

Kredyty firmowe

Prowadzisz firmę i potrzebujesz pieniędzy na rozwój firmy? Masz pomysł i chcesz zacząć go realizować, ale brakuje Ci pieniędzy? Zastanów się nad kredytem firmowym.

Finanse w jednym palcu

Współpracuję z 14 bankami

Jak działam?

Spotkanie z ekspertem finansowym

Wstępna, bezpłatna rozmowa na kamerze wideo.

Analiza

Analiza zdolności.

Oferty

Przedstawienie ofert i wybór najlepszej oferty.

Spotkanie

Spotkanie w celu podpisania dokumentów.

Analiza w bankach

Złożenie dokumentów do banków.

Umowa

Podpisanie umowy w banku.